Митна «пільга» ціною в 1 мільйон гривень

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Картинки по запросу митниця

Її встановили фахівці управління аудиту Головного управління ДФС у Херсонській області під час проведення документальної невиїзної перевірки херсонського підприємства, яке ввезло у режимі «тимчасове ввезення» на митну територію України транспортний засіб.

Власники підприємства «розуміли» пільговий режим оподаткування так…, передає Новости Херсона/Newscity.

Транспортний засіб у режимі «тимчасове ввезення» оформили на митниці ДФС іншого регіону. Одразу ж, при оформленні митної декларації застосовували пільгу 198 «Товари, що можуть поміщуватись в режим тимчасового ввезення з умовним частковим звільненням від оподаткування митними платежами». Сплатили до бюджету «символічну» плату – у розмірі 3 відс. від усієї суми митних платежів. А от про зобов’язання – до закінчення строку тимчасового ввезення здійснити зворотнє вивезення транспортного засобу або заявити про зміну митного режиму – всі забули!

Аудитори – фіскали засвідчили: на календарну дату, визначену митним органом, транспортний засіб за межі митної території України вивезений не був.

Тож, відповідно до ст. 105 Митного кодексу України, у разі порушення умов митного режиму тимчасового ввезення, особа, відповідальна за дотримання митного режиму, зобов’язана сплатити суму податкового зобов’язання та пеню відповідно до Податкового кодексу України.

От і доведеться за порушення умов режиму тимчасового ввезення товару сплатити до бюджету понад 1 млн. грн. митних платежів та штрафні санкції.

Лента новостей

Белоснежная улыбка быстро и просто

Голливудская улыбка давно стала предметом восхищения многих фанатов селебрити...

Рибпатрульні Херсонщини у Рибальчанському жолобі затримали порушника.

13 трaвня 2021 рoку Держaвними інспектoрaми Херсoнськoгo рибooхoрoннoгo пaтруля...

ЗСУ провели тренування розрахунків РСЗВ «Ураган» поблизу окупованого Криму

Непoдaлік кoрдoну з oкупoвaним Кримoм підрoзділи реaктивнoї aртилерії, щo підпoрядкoвaні...