Видання Херсононлайн  звернулось до голови ради ректорів Херсонської області Юрія Бардачова прокоментувати вибори у двох вишах міста та щодо реконструкції опалення в ХНТУ


-Юріє Миколайовичу, багато років у ХНТУ під час зими процес навчання студентів зупинявся через холод в аудиторіях. Як вдалось вам кардинально вирішити ситуацію і коли вже з`явиться тепло?

-У ХНТУ вже завершується масштабна реконструкція опалювальної системи навчального корпусу №1, 15 лютого будуть проведені пробні пуски теплоносія. Вперше за останні 60 років існування технічного університету вдалось провести капітальний ремонт системи опалення навчального корпусу №1. Студенти зможуть повернутись у березні на навчання до теплих аудиторій. Велике спасибі від колективу ХНТУ Олександру Cпіваковському за те, що він «підштовхнув» нас на цю справу. Ми завдяки його сприянню отримали 1,5 мільйони гривень від держави і за ці кошти змогли розпочати масштабну реконструкцію, передает Новости Херсона/Newscity.

– Цього тижня вибори у двох вишах – ХДМА та ХДУ, як би прокоментували?

-Мене як голову ради ректорів дуже хвилює те, що відбувається у Херсонській державній морській академії (там ситуація неоднозначна), і те, як пройде голосування в найкрупнішому вищому навчальному закладі області – Херсонському держуніверситеті. Але я сподіваюсь разом з усіма членами ради ректорів, що Олександр Володимирович Співаковський змінить статус почесного члена ради ректорів і стане нашим повноправним колегою. Те, що він зробив для освітянської галузі, робить і продовжуватиме робити і є засадами для того, щоб він очолив ХДУ.

Нагадаємо, вибори ректора у Херсонській державній морській академії відбуваються сьогодні, 13 лютого, очільника Херсонського державного університету обиратимуть 15 лютого

Оставить комментарий