Андрій Гордєєв: «Подвиг воїнів–інтернаціоналістів довів, що Україна – миротворча нація»

15 лютого біля меморіального комплексу «Воїнам-інтернаціоналістам» у Херсоні відбувся мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території  інших держав  і  29-ій річниці  виведення  військ з Республіки Афганістан.

Віддати шану солдатам, які брали участь у конфліктах за межами нашої держави, та схилити голову у пам’ять тих, кому не судилося повернутися на рідну землю, зібралися воїни-інтернаціоналісти та члени їх сімей, учасники АТО, волонтери, керівництво області, представники громадських організацій, духовенство та жителі міста, передає Новости Херсона/Newscity.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації  Андрій Гордєєв, який був на мітингу разом із заступником Олександром Адамчиком, звернувся до громадськості: «Народ з глибокою шаною згадує подвиг воїнів – інтернаціоналістів. І після революції Гідності вони одними з перших пішли на фронт захищати рідну землю і найголовніше – передавати свій досвід молодому поколінню, демонструвати приклад свідомого виконання обов’язків. Їх подвиг довів, що Україна – миротворча нація. Нам не потрібно чужого, але і свого ми не віддамо!».

Дружинам військових, як нікому, відоме почуття печалі й туги за коханими: і живими, що на бойових завданнях, і навіки втраченими, забраними війною. Зі зворушливою промовою виступила вдова загиблого в Афганістані воїна Людмила Друзякіна: «І зараз йде війна, така ж неоголошена, як і тоді, але вона справжня, на ній по-справжньому гинуть люди. Усе, що нам сьогодні насправді потрібно – це мир».

Подякував воїнам-афганцям за проявлену відвагу і за те, що вони першими стали в лави захисників чотири роки тому, військовий капелан Анатолій Пономарьов, який також брав участь у бойових діях в Афганістані й АТО.

Усіх бійців, загиблих під час виконання військового обов’язку в республіці Афганістан, на території інших держав та на Сході України, вшанували хвилиною мовчання, після чого представники духовенства провели літію.

Після мітингу громадськість запросили взяти участь у церемонії покладання квітів на кладовищі селища Комишани.

Оставить комментарий