“Головна причина розкрадання бюджетних коштів – у безкарності”, – Ігор Клим

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Фіскальна служба Херсонської області передала на розгляд поліції та СБУ десятки справ, порушених за статтею 191 Кримінального кодексу України.

Начальник Державної фіскальної служби в Херсонській області Ігор Клим говорить, що є три основні напрямки, по яких «розтягуються» кошти, передає Новости Херсона/Newscity.

«Це – освоєння грошей в житлово-комунальній сфері, освіта, комунальні підприємства. Ще перевіряємо дорожню службу. За фактами розтрати грошей порушені справи і надані до правоохоронних органів. Але жодна не доведена до кінця. Це не та відповідальність, яка має показати: Все! Досить!», – прокоментував Ігор Клим.

В області подібних фактів розкрадання загальних коштів зафіксовано на суму у близько 17 мільйонів гривень. Але у переважній більшості випадків підозрюваних або відпускають по амністії, або – їм дають умовний термін. Далі ексклюзивне інтерв’ю для “Українського півдня” .

Лента новостей

Депутаты назвали сегодняшнее заседание сессии нарушением регламента

Сегодня в городском совете мэр собрал заседание внеочередной депутатской...

Оперативники вилучили арсенал військових засобів ураження в будинку жителя Скадовська

Oперaтивники Скaдoвськoгo рaйoннoгo відділу пoліції прoвели  сaнкціoнoвaний oбшук зa...

Херсонский депутат призвал коллег вспомнить об избирателях

Сегодня на внеочередной сессии городского совета должны рассмотреть 12...