ХДУ один з перших українських ВНЗ почав працювати за програмою “подвійних дипломів”

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Програма «подвійних дипломів» відкриває для студентів унікальні можливості, вона є дуже потужним інструментом капіталізації молоді. І я тішусь із того, що Херсонський державний університет був одним із перших українських ВНЗ, які почали працювати за цією програмою.

Про це на власній ФБ-сторінці написав народний депутат України Олександр Співаковський, передає Новости Херсона/Newscity.

 

Минулого року ми мали вже перший результат – 11 студенток факультету дошкільної та початкової освіти ХДУ стали першими в Україні студентами, які разом із дипломом вітчизняного вишу отримали бакалаврські дипломи європейського навчального закладу — Поморської академії (м. Слупськ, Польща).

Багаторічна співпраця Херсонського держуніверситету з польським вишем триває, вона весь час поглиблюється і розвивається. Сьогодні, наприклад, в рамках програми «подвійних дипломів», до Слупська вирушили студенти ще двох факультетів ХДУ. Цього разу на навчання до Польщі ми проводжали 5 майбутніх програмістів (студенти факультету фізики, математики та інформатики) та 12 філологів (студенти факультету іноземної філології), семеро з яких спеціалізуються на вивченні німецької мови і п’ятеро – польської.

У дорозі їх супроводжуватиме декан факультету іноземної філології І.В. Гоштанар. Проводжаючи наших студентів, я попросив їх лише про одну річ: повною мірою скористатися тією унікальної можливістю, яку надає їм участь у програмі «подвійних дипломів», набратися нових знань і компетентностей, щоб потім, повернувшись додому, скористатися набутим європейським досвідом на благо рідної Херсонщини.

Лента новостей

Депутаты назвали сегодняшнее заседание сессии нарушением регламента

Сегодня в городском совете мэр собрал заседание внеочередной депутатской...

Оперативники вилучили арсенал військових засобів ураження в будинку жителя Скадовська

Oперaтивники Скaдoвськoгo рaйoннoгo відділу пoліції прoвели  сaнкціoнoвaний oбшук зa...

Херсонский депутат призвал коллег вспомнить об избирателях

Сегодня на внеочередной сессии городского совета должны рассмотреть 12...