ХЕРСОНСЬКИМ РЕСТОРАТОРАМ «ДОПОМАГАЄ» ФІСКАЛЬНИЙ ХРОНОМЕТРАЖ

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Фото ДФС у Херсонській області.

У лютому ц.р. податкові ревізори фіскального відомства продовжують проведення фактичних перевірок з хронометражами середньодобових виторгів «відомих» закладів ресторанного господарства в самому центрі м. Херсона.

Про це порталу Новости Херсона/Newscity розповіли у Головному управлінні ДФС у Херсонській області

Так, в одному з них виручка від реалізації одразу збільшилася в чотири рази: із – 300 грн. до 1200 грн. за добу. Інший спритний ресторатор також «не відставав». Маючи такі ж численні порушення у сфері готівкового обігу щодо своєчасного оприбуткування готівки, бізнесмен взагалі працював без ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Та й фіскальний хронометраж «допоміг» збільшити денним обігом готівки до 1100 грн. за один робочий день.

За встановлені суттєві порушення в сфері готівкового обігу та несвоєчасне оприбуткування готівкових коштів порушникам не оминути відповідальності у вигляді штрафних (фінансових) санкцій у розмірі 18 тис. грн. та 49 тис. грн. відповідно. А сума штрафних (фінансових) санкцій складає розмір подвійної вартості реалізованої продукції.

Аудитори-фіскали продовжують перевірки суб’єктів ресторанного бізнесу та роздрібної торгівлі на Херсонщині.

Лента новостей

На Херсонщині кіберфахівці СБУ спільно з американцями затримали хакера

Кіберфaхівці СБУ, спільнo з aмерикaнськими прaвooхoрoнними oргaнaми, зaблoкувaли нa...

Херсонці сплатили майже 84 млн гривень військового збору

Зa дaними Гoлoвнoгo упрaвління ДПС у Херсoнській oблaсті, Aвтoнoмній...