Херсон зупинив «руську весну», – брати Капранови

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Презентуючи на відкритій зустрічі у Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва імені Лавреньова свою книгу «Майдан. Таємні файли», брати Капранови розповіли про роль Херсона у відносинах України та Росії після Майдану.

«Зірка №1 – Херсон, тому що саме в Херсоні було зламано хребет проекту «руська весна». Cаме Херсон став корком, який заткнув з одного боку Крим, а з іншого боку – розірвав Одесу й Донецьк і не дав цій «раковій пухлині» розповсюдитися», – зазначили проект руська веснабрати Капранови, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

Окрім того, вони розповіли, що для багатьох в Україні є несподіванкою те, що саме Херсон зупинив у країні проект «руської весни». Й тому брати Капранови ще раз наголосили, що саме жителі Херсона власними руками переламали хребет «руської весни».

Зазначимо, що зустріч братів Капранових із херсонцями відбувається у межах проекту «Популяризація української книги», ініційований Aндрієм Путіловим. Проект передбачає візити відомих діячів культури України та передачу українських книг у бібліотеки області.

Лента новостей

Бiблioтeкa Xepcoнcькoгo дepжунiвepcитeту пoпoвнилacя нoвим унiкaльним видaнням

Пepшe укpаїнськe видання книги бpитанської письмeнницi Teсси Уeст «Цeй...

На сервіс «Пульс» звернулись 37 платників Херсонщини

Прoтягoм січня - березня 2021 рoку нa сервіс Держaвнoї...