Жителів Херсонщини просять повідомляти на “гарячу лінію” про факти браконьєрства

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Херсонщина оголосила війну браконьєрамЗ метою забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони, відтворення та збільшення екологічної мережі, підвищення ефективності боротьби з браконьєрством 22 лютого голова Херсонської обласної державної адміністрації провів розширену нараду з питань збереження лісів, запобіганню їх нещадному знищенню та протидії браконьєрству на водних об’єктах.

У засіданні взяли участь народні депутати України від Херсонщини, представники обласної ради, виконавчих органів й місцевого самоврядування, правоохоронці, керівники контролюючих органів, науковці, волонтери й активісти.

«Обласна державна адміністрація стурбована ситуацією, що склалася із використанням природних ресурсів. На сьогодні неможливо ігнорувати той факт, що біоценоз наших природних водойм знаходиться майже в критичному стані. З кожним роком запаси водних живих ресурсів, зокрема риби, неухильно скорочуються, на що впливає, у першу чергу, несанкціонований вилов та нераціональне господарювання. Також гострою залишається проблема безконтрольного та самовільного використання лісових ресурсів і видобуток корисних копалин (піску). Тому залишається низка проблем у сфері екології, вирішення яких потребує втручання органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронних та контролюючих органів» – зазначив Андрій Гордєєв на початку наради.

Усі присутні одностайно ухвалили рішення створити на території Херсонської області регіональний ландшафтний парк «Гілея», проект якого винесуть на найближчу сесію обласної ради, та звернулися до народних депутатів України з проханням внести зміни до законодавчих актів у частині посилення відповідальності за порушення природоохоронного законодавства України та Закону України «Про природно-заповідний фонд України»  і сприяти введенню заборони на промисловий вилов (промисел) водних біоресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду Херсонської області, зокрема нижче дамби у Новій Каховці.

За результатами наради розпорядженням голови облдержадміністрації утворено оперативний штаб із забезпечення протидії браконьєрству на водних об’єктах області та телефонну «гарячу лінію»: 096-16-06-600.

«Якщо знаєш – повідом! Ми розраховуємо на підтримку кожного жителя Херсонщини. Надсилайте фотографії або смс з координатами тих місць, де відбуваються правопорушення. Ми будемо оперативно реагувати», – насамкінець наголосив Андрій Гордєєв.

Лента новостей

Депутаты назвали сегодняшнее заседание сессии нарушением регламента

Сегодня в городском совете мэр собрал заседание внеочередной депутатской...

Оперативники вилучили арсенал військових засобів ураження в будинку жителя Скадовська

Oперaтивники Скaдoвськoгo рaйoннoгo відділу пoліції прoвели  сaнкціoнoвaний oбшук зa...

Херсонский депутат призвал коллег вспомнить об избирателях

Сегодня на внеочередной сессии городского совета должны рассмотреть 12...