ФІСКАЛИ ПОЧАЛИ БОРОТЬБУ З БРАКОНЬЄРАМИ

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Фото ДФС у Херсонській області.

Сьогодні спеціалісти управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області спільно із працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Херсонській області провели на території Дніпровського ринку м. Херсона спільний рейд по легалізації фізичних осіб, праця яких використовується суб’єктами господарювання без укладання трудових угод і сплати до бюджету відповідних податків і зборів.


За результатами контрольно-перевірочних заходів було обстежено 12 господарських одиниць з реалізації свіжої риби, які проводили підприємницьку діяльність без дозвільних документів, повідомили Новости Херсона/Newscity у ДФС у Херсонській області.

Також були встановлені наймані працівники – реалізатори, які працювали без документів, що підтверджують оформлення трудових відносин між працівниками та роботодавцями.

Матеріали рейду будуть передані до Головного управління Держпраці у Херсонській області для притягнення до відповідальності. Перевірки тривають.

Лента новостей

На Херсонщині кіберфахівці СБУ спільно з американцями затримали хакера

Кіберфaхівці СБУ, спільнo з aмерикaнськими прaвooхoрoнними oргaнaми, зaблoкувaли нa...