Херсонські школи закривають на карантин, садочки працюють

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

З 27 лютого до 3 березня школи Херсона закриваються на карантин.

Таке рішення прийняте на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає Новости Херсона/Newscity.

«У зв’язку з високим рівнем захворюваності на ГРВІ дітей шкільного віку з метою запобігання та недопущення виникнення епідемії грипу й ГРВІ на підставі протоколу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 26.02.2018 №1), 27 лютого по 3 березня (включно) 2018 в закладах загальної середньої освіти призупинено освітній процес», – йдеться у повідомлені.

Так, школи закриваються до суботи включно, а дитячі садочки на карантин не закриваються, – повідомив начальник міського управління освіти Юрій Ніконов. – Карантин оголошено через захворюваність на грип – ситуація змінилась станом на понеділок, 26 лютого. Засідала комісія з ТБ та НС засідала, готується розпорядження міського голови“.

Лента новостей

На Херсонщині кіберфахівці СБУ спільно з американцями затримали хакера

Кіберфaхівці СБУ, спільнo з aмерикaнськими прaвooхoрoнними oргaнaми, зaблoкувaли нa...

Херсонці сплатили майже 84 млн гривень військового збору

Зa дaними Гoлoвнoгo упрaвління ДПС у Херсoнській oблaсті, Aвтoнoмній...