У Херсонському травмпункті «аншлаг»

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

У Херсонському травмпункті «аншлаг»

Негода влаштувала «аншлаг» у Херсонському травмпункті.

За два дні з позначкою «через метеоумови» сюди вже звернулися понад 60 городян, які травмувалися на вулиці. У більшості переломи кінцівок, є розтяжки  та вивихи,повідомляє Новости Херсона|Newscity.

Тим, у кого ушкодження не складні, медики надають допомогу й відпускають лікуватися вдома, бо травматологічне відділення міської лікарні ім. А. та О. Тропіних переповнене. До стаціонару, розрахованого на 40 місць, вже госпіталізовано 46 пацієнтів. Чотирьом жертвам негоди знадобляться операції.

Як розповів головний лікар міської клінічної лікарні А. та О. Тропіних Леонід Ремига, це ще далеко не рекордна кількість пацієнтів травмпункту у таку погоду. Шквалу звернень медики очікують за 2-3 дні, адже частина травмованих кидаються до медиків вже коли несила терпіти і без кваліфікованої допомоги не обійтися.

Серед усіх пацієнтів менше третини потрапляють до травмпункту по «швидкій», здебільшого сюди дістаються приватним транспортом або на таксі, а 103 викликають з дому пенсіонери та люди, які травмувалися посеред вулиці.

Нагадаймо, міський травмпункт працює цілодобово,тел. (0552) 22-55-39

Марина Савченко  

Лента новостей

Белоснежная улыбка быстро и просто

Голливудская улыбка давно стала предметом восхищения многих фанатов селебрити...

Рибпатрульні Херсонщини у Рибальчанському жолобі затримали порушника.

13 трaвня 2021 рoку Держaвними інспектoрaми Херсoнськoгo рибooхoрoннoгo пaтруля...

ЗСУ провели тренування розрахунків РСЗВ «Ураган» поблизу окупованого Криму

Непoдaлік кoрдoну з oкупoвaним Кримoм підрoзділи реaктивнoї aртилерії, щo підпoрядкoвaні...