Представники НАБУ, які наразі проводять засідання в Херсоні закликають громадські організації та звичайних громадян звертатить до них з наявними проблемами.

Люди бачать, як живе чиновник, якщо ця особа незаконно збагачується, звертайтеся до нас,- каже представник НАБУ Деулін Володимир, повідомляє Новости Херсона/Newscity.
З корупційними моментами теж можна звертатися до НАБУ – заявили представники Бюро:
Незаконні рішення, бездіяльність органів влади, отримання або вимагання неправомірної вигоди, постановлення суддями завідомо неправосудних рішень, декларування недостовірної інформації та незаконне збагачення – це основні питання, з якими звертаються до НАБУ. Будь ласка, звертайтеся до нас з такою інформацією, ми будемо вдячні за вашу громадську позицію,- розповідає представник НАБУ Володимир Деулін.
Також під час засідання Національного Антикорупційного Бюро в Херсонській ОДА озвучували та обговорювали проблеми громадянства та паспортів колишнього мера Херсона Володимира Сальдо та нинішній дерибан грошей у Херсонській міській раді.
Ми сподіваємося на плідну співпрацю, поки у нас є можливість поспілкуватися на місці, – зазначив Деулін Володимир.
Також під час зустрічі громадськість Херсона порушила питання про те, що дехто отримав звання народного артиста за винятком, але та особа не мала фаху.

Оставить комментарий