Херсонські хокеїсти можуть стати учасниками чемпіонату України

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Херсонські хокеїсти можуть стати учасниками чемпіонату України15 березня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв і голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер провели зустріч з президентом Федерації хокею України Анатолієм Брезвіним для обговорення шляхів розвитку хокею на Херсонщині.

«Напривеликий жаль ми маємо сумну статистику, коли спортсмени-хокеїсти, досягнувши певно рівня професіоналізму, змушені покидати Херсон. Адже ті умови тренування, які сьогодні є, не задовольняють їхніх потреб і не дають змоги розвиватися далі. Наша позиція така: створити цілісну систему розвитку хокею від дитячо-юнацького до професійного. Таким чином ми матимемо здорову націю і сильну хокейну команду», – зазначив очільник області Андрій Гордєєв.

Для втілення амбітних планів з розвитку даного виду спорту на Херсонщині  керівництвом області вже було вжито ряд заходів, передає Новости Херсона/Newscity.

«На найближчу сесію виноситься питання «Про створення комунального підприємства «Обласний центр хокею». Виділяються перші кошти для обладнання та розвитку хокейного клубу. Також ми провели перемовини з потенційними інвесторами», – пояснив голова обласної ради Владислав Мангер.

Наприкінці зустрічі президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін подякував керівництву області за відповідальне рішення активно розвивати хокей на Херсонщині: «Дійсно, багато херсонців займаються цим видом спорту та вже дебютують в національній збірній на Чемпіонаті світу серед дорослих. Сподіваємося, в сезоні ‎2018-2019 років побачити серед учасників чемпіонату України команду з Херсона, адже перспективи у неї великі».

Лента новостей

Белоснежная улыбка быстро и просто

Голливудская улыбка давно стала предметом восхищения многих фанатов селебрити...

Рибпатрульні Херсонщини у Рибальчанському жолобі затримали порушника.

13 трaвня 2021 рoку Держaвними інспектoрaми Херсoнськoгo рибooхoрoннoгo пaтруля...

ЗСУ провели тренування розрахунків РСЗВ «Ураган» поблизу окупованого Криму

Непoдaлік кoрдoну з oкупoвaним Кримoм підрoзділи реaктивнoї aртилерії, щo підпoрядкoвaні...