Українці обирають сімейних лікарів: Херсонщина — на останньому місці

Українці обирають сімейних лікарів: Херсонщина — на останньому місці
Українці обирають сімейних лікарів: лідери — Донецька та Харківська області, Херсонщина — на останньому місці.

З 2 квітня українці отримали можливість обирати сімейних лікарів. Це другий етап медичної реформи, в рамках якої українці зможуть отримувати більш надійний догляд, а лікарі — гідну зарплату. Станом на 18 квітня українці вже встигли підписати 916 140 декларацій, до реформи приєдналися 17 423 лікарі та 1094 медичних закладів, повідомляє Новини Херсона/Newscity.

За словами заступника міністра охорони здоров’я України Павла Ковтонюка, на першому тижні було чимало відгуків про проблеми, але зараз ситуація стабілізувалася, «пацієнти і лікарі звикли, що треба підписати декларації, процес іде».

За два тижні найактивніше декларації підписували в Києві, Донецькій та Харківській областях. На Херсонщині цей процес йде кволо, тому вона остання в переліку регіонів.

Наразі найбільше декларацій укладено з людьми віком 65+, що є очікуваним, бо ця категорія людей часто відвідує своїх лікарів. Є цікавість від людей середнього віку, також активно цікавляться кампанією молоді мами, яким потрібно обирати педіатрів для своїх дітей.

Оставить комментарий