Фото Національна поліція України.

14 травня, у Херсоні перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції  Олексій Білошицький представив особовому складу нового начальника управління патрульної поліції Херсонської області.

Олексій Білошицький зазначив, що Костянтин Дронгаль служить у поліції від самого початку роботи патрульної поліції України, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

«Він проявив себе як справжній професіонал, налагодив роботу в колективі. Це надійний та чесний працівник. Зі впевненістю можу сказати, що колектив патрульної поліції Херсонської області – у надійних руках», – зазначив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Нацполіції України.


Т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Олексій Манжиєвський висловив упевненість, що співпраця з новопризначеним керівником буде плідною, а жителі Херсона зможуть гідно оцінити її результати.
Новопризначений керівник Управління патрульної поліції Херсонської області Костянтин Дронгаль запевнив, що весь набутий професійний досвід спрямує на досягнення 
поставлених завдань. І найголовніше – на забезпечення правопорядку, забезпечення безпеки людей та підвищення рівня довіри населення до поліції.


«Як керівник, зроблю все можливе, щоб виправдати довіру особового складу, керівництва та громадян», – наголосив Костянтин Дронгаль.

Оставить комментарий