Херсонщина святкує День вишиванки

Багато символів має Україна: і вербу і червону калину і тополю. Та невмирущим витвором талановитих рук українок є надзвичайно різноманітні вишиванки.

І ми пишаємося тим, що саме на передодні свята Дня Європи в Україні, весь наш рід святкує особливе свято, – День української вишиванки. Свято української вишиванки нагадує нам хто ми є.  Тому не дивно, що по всій нашій Батьківщині лунають українські пісні, організовуються акції, паради вишиванок та різноманітні флешмоби. Не став винятком і Херсонський край, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

Так, сьогодні, 17 травня, на головні площі області за ініціативи облдержадміністрації  всі бажаючі мали змогу відвідати виставку-ярмарок майстрів народного мистецтва «Містечка майстрів».

Мешканці та гості міста побачити яскраві та колоритні  вироби народних умільців: вишивка, гончарство, етно прикраси, народна українська лялька та багато іншого.

Крім того, всі бажаючі мали змогу взяти участь у майстер-класах де їх навчали створювати унікальні витвори своїми руками : оберіг, прикрасу та сувенір на пам’ять, які стануть окрасою для кожного українця.

Також за ініціативи  Херсонського обласного центру народної творчості в ці святкові дні проходить обласна акція «Одягнемо свій край у вишиванку». Кожна будівля, школа, площа чи подвір’я сьогодні прикрашені традиційними орнаментами. Вишиванка єднає світ! Одягнемо свій край у вишиванку!

 

Оставить комментарий