Фото ДФС у Херсонській області.

В рамках операції «Акциз-2018» працівники оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі встановили групу осіб,

яка на території Херсонщини упродовж 2017-2018 років незаконно виготовляла фальсифіковані алкогольні вироби з метою подальшого їх збуту, вживання яких становить загрозу для здоров’я та життя людей, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

Фото ДФС у Херсонській області.

З метою власного збагачення спритні ділки організували незаконне систематичне виготовлення, зберігання, транспортування та збут фальсифікованих алкогольних напоїв з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких виробів.

Виготовлений «товар» фабриканти розливали як у скляну тару, так і в ємності об’ємом 5 літрів. Продаж «горючої» суміші здійснювали через мережу реалізаторів на території Херсонської області, а також через Інтернет із використанням служб доставки.

Фото ДФС у Херсонській області.

У ході проведення обшуку працівники податкової міліції викрили та припинили діяльність  підпільного цеху, в якому здійснювалось виготовлення різноманітних фальсифікованих алкогольних напоїв з використанням спирту та з додаванням ароматизаторів «Карамель», «Коньяк», «Ром», «Ваніль» і барвників. Коньячні вироби фальсифікувались під відомі торгівельні марки заводів-виробників із використанням відповідної фірмової фурнітури.

Фото ДФС у Херсонській області.

Рішенням Херсонського міського суду на вилучені товарно-матеріальні цінності накладено арешт.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України здійснює слідче управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Оставить комментарий