@ Фото Олени Ваніної/ТСН
Кирилу Вишинському обирають запобіжний захід.У Херсоні суд обирає запобіжний захід Кирилові Вишинському. Керівникові російського інформагентства “РИА Новости Украина” СБУ закидає державну зраду, передає Новости Херсона/Newscity.

Під приміщення суду прийшло багато активістів. Також на засідання приїхало дуже багато журналістів. Перед початком засідання у всіх перевірили документи.

Першим клопотанням Вишинського стало прохання про можливість говорити російською мовою.

Нагадаємо, до Херсона Кирила Вишинського доправили вчора. Він мав дати свідчення СБУ в АРК Крим. Підставою для обшуків в агенції і затримання її керівника Вишинського стала оперативна інформація, що в 2014-му його відправили до Криму вести підривну діяльність.

Про Вишинського відомо, що він родом з Дніпра, там починав працювати журналістом на місцевих каналах, пізніше – був власкором російського державного телеканалу “Росія”.

Нардеп Антон Геращенко заявив, що СБУ довгий час документувала ці факти, а затримання готували близько року. Слідчі твердять – у Вишинського є російський паспорт. Раніше його адвокат заявив, що той не визнає оголошену йому підозру у державній зраді, розцінює своє затримання як провокацію. Прокуратура проситиме взяти Вишинського під варту, адже інкримінована стаття передбачає лише такий запобіжний захід.

Кореспондент ТСН Олена Ваніна

Оставить комментарий