Відкрито новий чартерний рейс «Даламан (Туреччина) – Херсон – Даламан» з аеропорту «Херсон»Сьогодні, 24 травня, у Міжнародному аеропорту «Херсон» відбулась урочиста церемонія з нагоди відкриття чартерного рейсу за маршрутом «Даламан (Туреччина) – Херсон – Даламан».

Аеропорт започаткував нове регулярне сполучення разом із авіакомпанією «BRAVO AIRWAYS», передає Новости Херсона/Newscity.

На урочистій церемонії відкриття були присутні заступник голови Херсонської обласної адміністрації Олександр Адамчик, заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк, член Ради директорів «Тревел Профешенл Груп» Олена Бойко, заступник генерального директора BRAVO AIRWAYS Сергій Поліщук та директор Міжнародного аеропорту «Даламан» Хамді Гювенч.

До відкриття цього чартерного рейсу готувалися впродовж року і вже сьогодні до Даламану відправляться пасажири. Як розповів директор КЗ ХОР «Херсонські авіалінії» Віталій Кучерук, до офіційної церемонії відкриття напрямку «Даламан (Туреччина) – Херсон – Даламан» вже були здійснені три польоти авіарейсу зі стовідсотковою заповненістю пасажирами, сподіваємося що так буде і надалі.

«Відкриття рейсу стало можливим завдяки серйозні роботі впродовж усього року і керівництва області, і керівництва обох аеропортів, і авіакомпанії. Чим більше авіанапрямків відкривається в аеропорту «Херсон», тим відкритішою і розвинутішою стає Херсонщина», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик.

Член Ради директорів «Тревел Профешенл Груп» Олена Бойко, як представник генерального туроператора даного авіарейсу зауважила, що поява нових рейсів у регіонах свідчить про покращення економіки держави й рух у європейське майбутнє.

Із привітальним словом з нагоди відкриття чартерного рейсу «Даламан (Туреччина) – Херсон – Даламан» виступив і заступник генерального директора BRAVO AIRWAYS Сергій Поліщук. Він одразу відзначив гарний стан аеропорту «Херсон» взагалі й комфортність перебування у ньому та сказав:

«Відчувається, що в аеропорту є господар, який зацікавлений у його розвитку та постійному збільшенні рейсів і авіанапрямків. Це не перший рейс, який започатковано на Херсонщині спільно з нашою компанією, вже взимку літаки відправлялися до Шарм-ель-Шейху, був рейс на Анталью і вже незабаром буде відкритий новий маршрут на Люблін. Запевняємо, що це не всі рейси, які запланувала відкрити BRAVO AIRWAYS саме з херсонського аеропорту».

Команда пілотів і бортпровідників літака, який прибув у аеропорт, аби відправитися з пасажирами на борту в рейс на Даламан, також приєдналася до церемонії одразу після посадки й урочистого проходження літака через водну арку.

Сам директор Міжнародного аеропорту «Даламан» Хамді Гювенч, який виступив і з ініціативою відкриття нового сполучення саме з Херсоном, запевнив:

«Рейс стане мостом між Херсоном і Даламаном не тільки для туристів, а й для бізнесменів, інвесторів, ділових партнерів. Я щиро вдячний усім, хто доклав зусиль для започаткування такої співпраці і дружніх стосунків між нашими країнами».

Чартерний рейс за маршрутом «Даламан (Туреччина) – Херсон – Даламан» за попередньою інформацією працюватиме до кінця вересня поточного року. Наразі кількість рейсів, які здійснюються Міжнародним аеропортом «Херсон» в окремі дні тижня сягає 6-7 напрямків.

Оставить комментарий