У день захисту дітей 1 червня в Скадовську відбулося гарне і добре свято дитячо-юнацької творчості під символічною назвою – «Хай завжди буде Сонце!»Більше 40 номерів від дитячих творчих колективів продемонстрували свої таланти та майстерність на сцені скадовського «Зеленого театру». Організувала це свято для дітлахів Скадовська районна організація Аграрної партії, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

– Діти – це радість, це майбутнє нашої країни. І Аграрна партія постійно приділяє увагу підростаючому поколінню, бо це вкрай важливо для нас. Діти – це те, заради чого ми, дорослі, живемо, – зазначив, відкриваючи захід, голова Херсонської обласної організації Аграрної партії Микола Халупенко.

Голова Скадовської районної організації Костянтин Ольшевський зазначив, що завжди був переконаний – талановиті діти потребують підтримки та можливості, щоб розкрити свої таланти. Таку можливість і надала дітям Аграрна партія.

– Ми їздили по селах та містечках і запрошували талановитих дітей, що займаються художньою самодіяльністю, до участі у нашому фестивалі. До організації свята долучились однопартійці з інших районів Херсонщини – Каланчацького, Олешківськго, Чаплинського, Великолепетиського, Генічеського, Голопристанського.  Для нас було найголовнішим – не просто провести  конкурс самодіяльних дитячих колективів, а влаштувати дітям свято, і я впевнений – нам це вдалося! – говорить Костянтин Ольшевський.

І свято дійсно вдалося. Талановиті дітлахи продемонстрували зі сцени свої таланти і навіть здивували багатьох дорослих: які здібності і можливості юних талантів Херсонщини чекали моменту, щоб проявити себе!

Співи, танці, вірші, що лунали зі сцени не лишили байдужими нікого із півтисячі гостей. І хореографія, і вокальна підготовка, і костюми були на досить високому рівні. В невеличких перервах глядачів розважали веселі аніматори, які заводили не тільки дітей, а й їхніх батьків.

Нагороджували дітей почесні гості фестивалю – голова Херсонської обласної організації Аграрної партії Микола Халупенко, керівник Херсонського клубу спортивного бального танцю «Адеона» Сніжана Бережна, викладач Херсонського училища культури, режисер Володимир Савчук та поет, лауреат Шевченківськоі преміі, член Аграрної партії  Анатолій Кичинський.
– Коли ми говоримо свято, то це значить що ми із святістю ставимось до того заради чого ми зібралися, – звернувся до учасників концерту Анатолій Кичинський. – Я радий, що сьогодні партія влаштувала це свято для дітей, і я бажаю, щоб воно стало традиційним, виросло і на нього з’їжджались юні таланти, з усієї України – наголосив він.

На завершення свята діти отримали грамоти та солодкі подарунки від Аграрної партії, та хором заспівали на двох мовах пісню, що подарувала назву заходу – «Хай завжди буде Сонце!» Під час виконання пісні у деяких батьків в очах стояли сльози, адже мирне сонце та мирне небо – це найголовніші бажання усіх українців та головна справа, яку дорослі повинні зробити заради майбутнього своїх дітей.

Завершився цей святковий день приємним сюрпризом – безкоштовними атракціонами для учасників музичного свята – ще одним подарунком від Аграрної партії для маленьких жителів Херсонщини.

Оставить комментарий