57 отдельная мотопехотная бригада заходит на пункт постоянной дислокации в Новой Каховке

Про це на своїй сторінці в соцмережі тільки що повідомив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв, передає Новости Херсона/Newscity:

“Сьогодні Херсонська область зустрічає військовослужбовців 57-ї ОМПБР після виконання бойових завдань в зоні проведення операції Об’єднаних сил. Жителі області та всієї України можуть мирно жити, працювати, будувати плани на майбутнє, народжувати та виховувати дітей тільки завдяки вашому героїзму, професіоналізму.

Саме ви – українські чоловіки та жінки, військовослужбовці виявляєте глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, робите усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави. На Вас покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу.

Вітаємо наших захисників із щасливим прибуттям в Херсонську область. Ми щиро вдячні вам за ваш подвиг. Дай вам Бог здоров’я, всього найкращого, добра та щастя. Будемо робити все можливе для того, щоб ви та ваші родини почувалися на Херсонщині як вдома. Дякуємо вам за вашу мужню роботу та віримо в перемогу!

Слава Україні і слава воїнам 57 ОМПБр!”

Оставить комментарий