Недавно призначений начальник патрульної поліції Херсонщини Костянтин Дронгаль свій перший робочий день у посаді запам’ятає назавжди.

Нагадаймо, старшого лейтенанта, який очолив патрульну поліцію, представили 14 травня, а вже ввечері того ж дня група озброєних осіб у камуфляжі увірвалася до ТРЦ «Фабрика» і «виставила» ювелірку, передає Новости Херсона/Newscity.

Нападники стрибнули у позашляховик, який чекав на парковці, і втекли. Патрульні влаштували погоню, на Бериславському шосе чулися постріли, але бандитам вдалося втекти. За одну ніч вони встигли спалити дві автівки: «Range Rover», на якому пересувалися, і «Opel Vectra», який викрали на АЗС, викинувши звідти водія з дружиною. Машини зловмисники, очевидно, нищили заради доказів: у першій були сумки з награбованими золотом і грошима, у другій – зброя.

Чому патрульні дали змогу втекти банді, чому не стріляли на ураження, адже йдеться про особливо небезпечних злочинців? Ці запитання кореспондент «Нового дня» адресував начальнику управління патрульної поліції Херсонської області під час його першої прес-конференції. Але конкретної відповіді журналісти так і не почули.

-Не люблю такі ситуації, коли я зв’язаний законом і не можу вам розповісти реальної ситуації і довести людям, щоб було не так, як вони пишуть. Тому що до сих пір тривають слідчі дії, я ці  нюанси знаю, але по закону не можу їх розповісти. Я вам скажу так – в діях патрульних якоїсь малодушності, якоїсь слабохарактерності абсолютно не було. Вони молодці, справилися в тій ситуації абсолютно так, як і повинні були. Звісно, перший мій робочий день, звичайно, запам’ятається. Головне, що всі залишилися живі і неушкоджені, — зазначив Костянтин Дронгаль.

Натомість, тільки-но стало відомо про гучний напад на ювелірку, користувачі соцмереж прокоментували його на кшалт «Криміналітет привітав нового начальника патрульної поліції з призначенням… «феєрверком», як це було в лихі 90-ті… Сам очільник патрульних Херсонщини вважає це чорним гумором, а те що сталося у його перший робочий день, звичайним збігом обставин. Розповісти подробиці тієї пекельної ночі, а саме про те, як діяли патрульні, він обіцяє після того, як групу нападників затримають. Нагадаймо, поліція встановила особи 5-ти чоловіків, які підозрюються в розбійному нападі на ТРЦ «Фабрика», це мешканці Херсонської та Миколаївської областей. Нападники  у розшуку.

Маринас Савченко

Оставить комментарий