Сьогодні, 28 червня, відзначають День Конституції України.

Саме в цей день у 1996 році Верховна Рада після багатомісячних обговорень і дебатів змогла підтримати 315 голосами новий Основний закон нашої країни, передає Новости Херсона/Newscity.

Цьогоріч Конституції України – надійному гаранту прав і свобод людини – виповнюється 22 роки. З цієї нагоди в сквері Шевченка відбувся урочистий захід. Серед учасників – представники обласної та міської влади, депутати всіх рівнів, мешканці міста.

У цей день українці та представники влади не лише святкують, але й мають змогу переосмислити здобутки та суперечливі аспекти конституційної доктрини.

Тому не дивно, що традиційний захід проходить біля постаменту національного пророка – Тараса Григоровича Шевченка, який був вільним в словах та висловлюваннях, чітко відстоював свою позицію та до останнього вірно служив своєму народові.

Довідка. Конституція (від лат. – устрій, установлення, упорядкування) – це нормативно-правовий акт найвищої юридичної сили, який приймається й змінюється в особливому порядку, є юридичною базою для прийняття іншого законодавства України, регулює суспільні відносини, які визначають організацію державної влади, а також взаємовідносини держави із суспільством, людиною і громадянином.

 

Оставить комментарий