Заступник очільника ХОДА Олександр Адамчик розповів нашим журналістам про ситуацію яка виникла в області з дорогами.  «Сьогодні до мене звернулись, як до заступника голови Херсонської обласної адміністрації, Центр журналістських розслідувань з питанням прокоментувати ситуацію будівництва дороги в с.Стрілковому, що в Генічеському районі на Арабатській стрілці.

Окрім питань вартості будівництва, суднобудівних коштів, першочерговості будівництва, був дуже здивований питанням, щодо того, що на думку мешканців цього населеного пункту ця  дорога здається непотрібною. Пояснюється це так, що мешканцям хотілось би побудувати центральну дорогу через село, а не дорогу, яка йде впродовж берегової лінії та неосвоєних ділянок землі, яких в Стрілковому ще більше ніж в порівнянні з сусідніми Щасливцевим та Генгоркою.

Роз’яснюю, ХОДА вибрала проект будівництва дороги уздовж узбережжя по стратегічному принципу розвитку території. Побудувати нову дорогу по центру села це дуже добре, але який розвиток вона надасть населеному пункту- це питання. А якщо дорогу побудувати вспродовж узбережжя – це дасть певний поштовх до реалізації того туристичного потенціалу, який спокійно дрімає наразі на Арабатській стрілці.

В тому числі і у зв’язку з відсутністю нормальних доріг, відсутність заправок,готелів, кафе та розвиток інфраструктури курорту. Інфраструктура- це в першу чергу дорога,якої там наразі немає і пересуватися піщаними барханними дорогами Стрілкового- це не тільки незручно, але й небезпечно для транспорту.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Також хочеться наголосити, що проектом передбачено не тільки побудування майже 7 км дороги, але ще й будівництво пішохідних доріжок, налагоджене освітлення, тобто, це певною мірою стратегічний туристичний інвестиційний проект для розкриття туристичного потенціалу прикордонного регіону.» – повідомив нашим кореспондентам Олександр Адамчик

 

Оставить комментарий