Щороку восени в нашій державі відзначається День працівників освіти України та Всесвітній день учителя, який, починаючи з 1994 року, святкується  у першу неділю жовтня.

Учитель – не просто професія, це покликання душі, спосіб життя, адже педагог працює не тільки для себе і своєї сім’ї, а й задля майбутнього нашої країни. У цей день дошкільнята, школярі, студенти, аспіранти поспішають привітати своїх педагогів з професійним святом та подякувати їм за нелегку і самовіддану працю, повідомляє Newscity/Новости Херсона.

Тож, сьогодні, 04 жовтня, у ККЗ «Ювілейний» відбувся форум педагогічних працівників області «Флагмани освіти Херсонщини». На заході зібралися освітяни з усіх куточків Херсонщини. Розпочалися урочистості ходою вихованців закладів позашкільної освіти області від меморіалу «Алея Героїв України» до кіноконцертного залу.

Педагогів приємно здивувала виставка локацій за напрямками позашкільної освіти, розташована на площі біля ККЗ «Ювілейний» та презентація досягнень навчальних закладів обласного підпорядкування. Також проводилися майстер-класи педагогами закладів позашкільної освіти.

На урочисті збори завітали керівники області та міста, щоб привітати вихователів, учителів й викладачів з їх професійним святом та відзначити кращих педагогічних працівників області.

Всі вітання та нагородження супроводжувалися концертними номерами, які забезпечили святкову атмосферу в залі.

Оставить комментарий