Начальник ГУ ДФС Ігор Клим про підсумки та плани роботи

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

На Херсонщині за 2018 рік зібрали податків і зборів більше 7 мільярдів гривень. Це майже на 1 мільярд гривень більше, ніж у 2017 році.

Про це під час прес-конференції повідомив начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим.

З цих коштів більше 4 мільярдів залишились у місцевих бюджетах.

Збільшення суми зібраних податків пов’язано як і зі збільшенням заробітної плати, так і з легалізацією і детінізацією бізнесу і найманих працівників. В свою чергу це призвело до того, що на Херсонщині збільшилась кількість юридичних та фізичних осіб-підприємців, які офіційно зареєстрували свою діяльність і почали сплачувати податки, а також офіційно працевлаштували своїх працівників. Зокрема, кількість суб’єктів підприємницької діяльності збільшилась на тисячу осіб, а в результаті перевірок було офіційно працевлаштовано понад 2,5 тисячі працівників.

«З осені ми почали активну кампанію по детінізації зайнятості. І якщо у вересні ми проводили широку роз’яснювальну кампанію, то вже з 5 жовтня почали проводити перевірочні заходи. Динаміка така: одразу на 30% працевлаштованих осіб у нас побільшало. Ми їх моніторимо тими повідомленнями, якими роботодавець повідомляє Державній податковій інспекції за день до того, як працевлаштовує особу», – повідомляє Ігор Клим.

Під час конференції було висвітлено питання про корупцію у власних рядах.

У нас відбулась реорганізація підрозділу власної безпеки, вже у Херсоні відбудований тепер головні спеціалісти працюють в Одесі, а в нас є лише представники. Але наша робота в основному направлена на профілактику: перший етап – це перед прийомом на роботу проводять бесіди, по 2 рази на місяць спеціальні навчання, проведення застережень про можливі корупційні діяння, – розповідає І.Клим.

Також у ході конференції Ігор Клим розповів про нелегальних перевізників пасажирів. Нелегальний транспорт, що перевозить пасажирів, будуть конфісковувати.

За матеріалами місцевих ЗМІ

Лента новостей

Турецкая авиакомпания возобновляет сообщение с Херсоном

Полеты из Херсона в Стамбул станут доступны с августа...

В Херсоне начали решать вопрос лифтов

Сегодня в кабинете исполняющей обязанности заместителя мэра Елены Мазур...

В центре Херсона хотят установить БТР и сцену боя, чтобы напоминать о войне

В Херсоне планируется открыть музей АТО/ООС под открытым небом. Об...

Несмотря на карантинный запрет на Херсонщине открыли детский летний лагерь

В Геническом районе полицейские обнаружили детский лагерь, который принимал...