Як у Херсоні святкуватимуть День Соборності України

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Завтра, 22 січня, українці відзначатимуть День Соборності. У зв’язку з цим, кожного року в різних куточках нашої країни відбуваються культурні заходи, нагородження військових, флешмоби та пізнавальні лекції.

Так, святкування у місті Херсон розпочнеться з флешмобу єднання. На головній площі міста, що біля Херсонської державної адміністрації, зберуться студенти різних навчальних закладів, аби продемонструвати свою єдність, любов до України та її народу. Відомо, що організаторами заходу виступили члени Студентської спілки, які неодноразово влаштовували культурно-масові заходи у місті та області. Кожен мешканець міста за власним бажанням може долучитися до флешмобу, який стартуватиме о 10:00.

Вже о 15:00 херсонці зберуться на урочистий захід біля погруддя українського поета Тараса Шевченка, аби вшанувати пам’ять військових, які відважно боролися за волю України. Далі за бажанням присутні відправляться до Палацу молоді та студентів, де відбудеться концерт з нагоди 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Ввечері херсонців запрошують до арт-клубу «Masson». Організатори проведуть тематичну бесіду присвячену українським військовим та історії. Окрім цього у рамках заходу відбудеться показ фільму «Кіборги». Учасники вивчатимуть, аналізуватимуть та обговорюватимуть події сторічної давнини. Чому не встояла Україна перед агресором на початку ХХ століття. Що в той час було закладено в фундамент сучасної державності. Які уроки нам слід засвоїти для запобігання негативних наслідків. Вхід вільний. Захід розпочнеться о 17:30.

Гривна

Лента новостей

В Херсонской области завтра ожидается чрезвычайная пожарная опасность

На Херсонщине 15 июля не ожидается опасных метеорологических явлений....

На Херсонщине возросло количество безработных

Численность безработных, получивших пособие, составляла более 19 500 человек....

В Херсоне не будут проводить реорганизацию школ в этом году

Херсонские школы не будут переименовывать и менять привычную структуру...