На Херсонщині «чесна» газова АЗС працює з порушеннями

Протягом січня п.р., за результатами моніторингу торгівельної виручки через РРО, спеціалісти відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими розрахунками управління аудиту Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі провели фактичну перевірку однієї з «відомих» на Херсонщині АГЗС, яка мала всі необхідні дозвільні документи та РРО.

Власники бізнесу навіть не здогадувалися, що нереально низькі виторги від реалізації на «чесній» заправці, чітко вказували фіскалам на суттєві порушення під час ведення підприємницької діяльності. Як з’ясували ревізори  під час перевірки: не всі паливно-роздавальні колонки (ПРК) функціонували в системі РРО. Частина паливно-мастильних матеріалів реалізовувалася через колонку не підключену в єдиному циклі до реєстратора розрахункових операцій, без застосування РРО та з порушенням технічних вимог до спеціалізованих електронних контрольно-касових апаратів для автозаправних станцій.

Окрім того, облік ПММ не здійснювався взагалі. Приймання, зберігання, відпуск та облік скрапленого газу здійснювався із порушенням відповідних інструкцій.

За численні порушення в сфері готівкового обігу (за реалізацію ПММ без застосування РРО, реалізацію не облікованого належним чином пального та неопибуткування готівкових коштів) до порушника застосовано фінансові санкції у розмірі понад 100 тис. гривень.