Сьогодні на майданчику КП “Херсонелектротранс” відбулися урочистості з нагоди придбання нових тролейбусів. Всього було доставлено 8 одиниць транспорту, 4 з яких нові від заводу «Богдан» і 4, які вже раніше були у використанні.

«Було проведено процедуру торгів та закупівлі, переможцем якої став завод «Богдан». Загальна сума закупівлі складала понад 21 млн гривень. За умовами договору, тролейбуси мали приїхати до кінця першого кварталу, але завод впорався скоріше і чотири новеньких транспорти вже на майданчику підприємства», – зазначив директор «Херсонелектротранс» Єгор Устинов.

Тролейбуси обладнані системою автономного руху, яка дозволить використовувати їх в екстрених ситуаціях. Окрім цього вони низькополі та облаштовані для людей з особливими потребами.

«Вже сьогодні, після ранкових урочистостей, тролейбуси вийдуть на лінії. Їх планують віддати на маршрут №1, адже саме ним користується більша частина містян. Також шосту одиницю транспорту ми повернули на 3 маршрут. Плануємо збільшити кількість на 9 і 12 маршруті»,- додав Устинов.

Відомо, що на сьогодні у парку Херсонелектротрансу стоїть 49 тролейбусів, які готові щоденно курсувати містом та перевозити містян.

Гривна

Оставить комментарий