Херсонських виборців залякують військкоматом

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Херсонців починають відлякувати від участі у голосуванні на виборах Президента України.

Містом активно розповсюджуються чутки про те, що на виборчих дільницях у день волевиявлення будуть обов’язково чергувати співробітники військового комісаріату. І ті юнаки, котрі ухиляються від призову, просто на місці разом із бюлетенем отримають і повістку «під підпис».

Почувши таку новину, дехто й справді може не прийти на дільницю. А дарма – оскільки у МВК чутки спростовують. «Це звичайна маячня. Працівникам військкомату ніхто не наказував чергувати ні в яких дільницях. Та їх просто не вистачило б, аби забезпечити присутність на кожній з них, — пояснює міський військовий комісар, полковник Олександр Зіньковський. – Тож якщо наші співробітники і прийдуть туди, то тільки для одного – заповнити свій бюлетень, і опустити його до урни для голосування – не більше».

До речі, не можна виключати, що розповсюдження таких-от «страшних» чуток є спланованою кампанією. Адже вони циркулюють не тільки в Херсоні, а й у інших регіонах України. Відтак, організаторами паніки може бути і якесь угруповання екстремістів, і російська спецслужба – провокації заради створення «контрольованого хаосу» то якраз її «фірмовий стиль».

Джерело

Лента новостей

Министр инфраструктуры прокомментировал протесты моряков в Херсоне

Mиниcтepcтвo инфpacтpyктypы нe плaниpyeт oтмeнять peфopмy cиcтeмы диплoмиpoвaния мopякoв,...

В Херсоне прошло совещание по вопросу лифтов

В Херсоне вопрос капитального ремонта лифтов с истекшим сроком...

В Херсоне создадут рабочую группу по вопросам легализации оплаты труда

Bcкope xepcoнcкиe cyбъeкты xoзяйcтвoвaния нaчнyт пpoвepять нa coблюдeниe нopмaтивнo-пpaвoвыx...