Сергій Тарута вирішив підтримати Юлію Тимошенко

Лідер партії «Основа» Сергій Тарута вирішив підтримати на президентських виборах 31 березня 2019 кандидата на пост Президента України від партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Ігор Семенчев, голова Херсонської міської організації партії «Основа», переконаний, що таке важливе політичне рішення Сергій Тарута прийняв для створення потужної альтернативи чинному Президенту країни.

Сергій Тарута і Юлія Тимошенко відзначили, що вони усвідомлюють особисту відповідальність за долю українського народу і розуміють, що успішну країну можна побудувати тільки за умови об’єднання зусиль проукраїнських політиків і прогресивного суспільства.  Кандидати підписали відповідний Меморандум про взаємодію і взяли на певні зобов’язання.

Партія «Основа», як суб’єкт висування Сергія Тарути кандидатом в президенти, підтримала таке рішення свого лідера.

«Справа честі для партії «Основа» – докласти максимальних зусиль до об’єднання всіх прогресивних сил українського суспільства і політикуму.  Щоб на президентських і парламентських виборах в 2019 році перемогли порядні і патріотичні професіонали з високою репутацією і чіткою стратегією повернення світу і розвитку економіки України», – прокоментував ситуацію Ігор Семенчев.

Оставить комментарий