В Україні почали працювати шахраї на тлі майбутніх дебатів Порошенко і Зеленського

З учорашнього дня на OLX почали з’являтися оголошення з пропозицією купити квитки на дебати.

Так, за текстом оголошення, дебати коштують від 150 до 200 грівен.По умові Зеленського, вхід на стадіон “Олімпійський” на дебати повинен бути повністю вільний для кожного, в той час як встановленням цін повинна займатися сама адміністрація комплексу, яка взагалі виявилася в курсі що відбувається в останній момент.

Нагадаємо, відповідно до закону України про вибори, передвиборні дебати кандидатів у президенти проводяться у разі призначення Центральною виборчою комісією повторного голосування. При цьому, участь у дебатах не є обов’язковою.

Теледебати мають проводитися в останню п’ятницю перед днем повторного голосування між 19 та 22 годинами в прямому ефірі і тривати не менше години, при цьому переривати трансляцію на рекламу забороняється.

Крім того, дебати мають транслюватися на Першому національному каналі Національної телекомпанії України та Першому каналі Національної радіокомпанії України, а також на інших каналах.

Відповідно до закону, кандидати мають брати участь у дебатах особисто. Якщо хтось із кандидатів відмовляється – виділений час надається іншому кандидату для проведення передвиборної агітації. Організацією дебатів має займатися Національна телекомпанія України.

Оставить комментарий