Олександр Співаковський: «Справжні герої формують нову еліту держави»

15 квітня до Херсонського державного університету завітав військовий фельдшер, солдат Збройних сил України, учасник російсько-української війни Вадим Свириденко.

Про цю зустріч розповів народний депутат Олександр Співаковський:

«В Херсонському державному університеті відбулася зустріч студентів з військовим фельдшером, солдатом Збройних сил України, учасником російсько-української війни Вадимом Свириденко. Це людина, яка втратила кінцівки, але не втратила силу духу. Справжній приклад мужності і відваги, приклад того, що таке справжній патріотизм та любов до рідної країни.
Тема російсько-української війни є актуальною для південної Херсонщини, що межує з окупованим Кримом (а він був і залишається частиною нашої держави!).

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Александр Спиваковский, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

На данном изображении может находиться: 15 человек, толпа и в помещении

 

 

 

Своїми історіями поділилися ветеран АТО, доброволець І-го добровольчого батальйону, громадський діяч Костянтин Вінниченко, представник Збройних сил України, цивільно-військовий співробітник Владислав Назаров та громадський діяч, військовий волонтер, представник Ради волонтерів при Міністерстві оборони України та Генштабу України Ольга Данилова.
Живі розповіді учасників подій на сході України примушують задуматись про майбутнє нашої держави, про відповідальність і борг перед нею, про європейський вибір, адже саме ми її захисники.

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и в помещении

 

Дуже приємно, що студенти медичного факультету відразу запитали, як вони можуть допомогти. Це свідчить про те, що кордонів між гостями та студентами не було.
Живі приклади, справжні герої формують нову еліту держави, її захисників».