Херсонці вимагали звільнення начальника відділу доріг

6 травня декілька десятків херсонців прийшли на зутріч з Херсонськім міським головою Володимиром Миколаєнком та керівниками, які відповідають за стан доріг у місті.

Про це передає ПІК з посиланням на он-лайн трансляцію Валерія Кулешова.

Херсонці висловили незадоволення станом доріг у місті та передали вимоги міському голові. Також вони принесли побиті шини, як доказ того, що по херсонським дорогам не можливо їздити.

file_1

Вимоги до влади зачитав предтавник ініціативної групи Павло Ткаченко.

Першим пунктом була відставка начальника відділу доріг управління транспортної, дорожньої інфраструктури та звязку міської ради Наталії Молнар. Обгрунтуваня: нема доріг, навіщо керівник, який не може впортатися з ситуацією. Активісти пропонували навіть розглянути питання залучення іноземного фахівця, якщо наші не можуть впоратися.

 

Міський голова Володимир Миколаєнко пояснив:

—       Будь-який керівник стикнеться з питанням нестачі коштів на ремонт доріг. Я теж незадоволений їх станом, але, мені здається, що пані Молнар працює краще, ніж попередній керівник. Перед містом стоять величезні виклики – потрібно в цьому році відремонтувати ліфти. У минулому році віддали 50 мільйонів гривень на будівництво мостопереходу. Це теж потрібна справа. Для звільнення людини потрібні підстави. Проблема не в Молнар, а у відсотності грошей.

Після дискусії, під час якої обидві сторони наводили свої аргументи, до якогось рішення так й не дійшли. Херсонці закидали чиновникам відсутність ініціативи по залученню коштів, по боротьбі з перевантаженням транспорту, який йде містом, дорікали на відсутність зацікавленності у пошуку порядних підрядників та у контролі за якістю ремонтів. Чиновники намагалися відповідати.

—       У мене у підпорядкуванні 3 людини, я не займаюсь ремонтом доріг, а лише організовую роботу у межах тих фінансів, які є. Потрібно місту 220 мільйонів, а маємо у десятки разів менше. У цьому році 32 мільйони державних коштів місто отримало. Тому я не вважаю, що маю лишати посаду, бо роблю усе, що потрібно, — повідомила Наталя Молнар.

Щодо покарання за неякісну роботу, то Молнар повідомила, що відкриті кримінальні справи по 2016 року по підприємству “Леонардо” з Одеси.

Міський голова запропонував разом перевірити роботу управління, але це викликало лише обурення. Пролунала пропозиція відправити у відставку міського голову, якщо він не може організувати роботу підлеглих.

Також серед пропозицій: створення перспективного плану розвитку міської інфраструктури,  звіт про фінансування ремонту доріг, контроль за ремонтом доріг з боку громадскості.