Жителям Херсонщини лікування на новому комп’ютерному томографі буде безкоштовним

На минулому тижні на Херсонщину прибув комп’ютерний томограф вартістю майже 26 мільйонів гривень.

В мережі вже поширюються чутки щодо встановлення вартості лікування на цьому обладнанні, передає ПІК.

Як повідомляє директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Короленко у Фейсбук, обстеження, діагностика та лікування на новому томографі для жителів Херсонської області будуть проводитись безкоштовно.

“Читаю коментарі на інших публікаціях. Жах. Вже встановлена вартість обстеження, готують звернення до облради. Це – вперше в нашій області. Так, ми відпрацювали питання обстеження, діагностики. Далі що? Лікування. Без цього обладнання – Київ, або за кордон. Маючи такі приміщення, персонал, можливості. Департамент разом із диспансером зараз вирішує питання навчання лікарів, канцерреєстр, логістику ЛІКУВАННЯ. ОБСТЕЖЕННЯ, ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ на цьому обладнанні для всіх жителів нашої області БЕЗКОШТОВНО!!! Якщо буде хтось, щось вимагати – звертайтесь в Департамент, особисто до мене. Дякую!», – прокоментував Віктор Короленко.

Нагадаємо, комп’ютерний томограф відкриває нові можливості у роботі радіологічної служби Херсонської області. Процес монтажу обладнання надскладний та займає місяці. Тільки після того, як спеціалісти будуть впевненні, що обладнання працює точно та безпечно, розпочнеться процес лікування пацієнтів. Комп’ютерний томограф будуть використовувати у Херсонському обласному онкологічному диспансері.

Оставить комментарий