Виконком Херсонської міської ради все ж таки зібрався на засідання 18 червня.

Члени виконкому не підтримали зміну коефіцієнту співвідношення у перевезеннях “Херсонелектротрансом” платних та безплатних пасажирів.

– Аналіз співвідношення платних та безплатних пасажирів у 2018 році показав, що є значне зростання перевезення платних пасажирів. Незначне зниження кількості пільгових пасажирів. Тому пропонується з 1 червня ввести коефіцієнт співвідношення у розмірі 2,70, а був коефіцієнт 4,50. Це вплине на розмір компенсації “Херсонелектротрансу” з міського бюджету перевезення пільгових перевезень. Компенсація буде зменшена, – повідомила начальник управління соцзахисту виконкому Херсонської міськради Олена Рузгіс.

Натомість головуючий на виконкомі перший заступник міського голови Ігор Козаков висловився проти перегляду коефіцієнту. За його словами, зараз місто знаходиться на заключному етапі підписання договору з ЄБРР на відкриття кредитної лінії на придбання 50 тролейбусів. Є аудиторський висновок, тому змінювати саме зараз умови фінансової діяльності підприємства не доречно.

Більшість членів виконкому підтримали пропозицію Козакова.

ПІК

Оставить комментарий