В Чаплинському районі у місцевого жителя поліцейські вилучили наркотики, зброю та вибухову речовину

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

В рамках цільових профілактичних заходів поліції «Мак» та «Зброя і вибухівка» працівники Чаплинського відділення поліції провели санкціонований обшук в будинку 25-річного місцевого жителя.

На присадибній ділянці поліцейські виявили зі слідами догляду більше 100 кущів конопель. Під час огляду будинку правопорушника також були вилучені рушниця з патронами, порох та готова для вживання марихуана.

Оперативникам Чаплинського відділення поліції стало відомо, що 25-річний чоловік, який мешкає на околиці одного з селищ району, зберігає вдома зброю. Під час перевірки інформації поліцейські також з’ясували, що він вирощує коноплі. Для культивування наркорослин правопорушник облаштував свій город та присадибну ділянку покинутого сусідського будинку. В ході санкціонованого огляду оперативники виявили більше 100 кущів конопель зі слідами догляду. Господар удобрював та поливав наркорослини за допомогою крапельного зрошування. Також в будинку підозрюваного поліцейські знайшли 1 кг марихуани, готової для вживання, мисливську рушницю з 5 патронами та 4 банки пороху, загальною вагою 350 гр.

Усе вилучене направлено на дослідження в експертно-криміналістичний центр. За незаконне поводження з наркотичною речовиною та зброєю відкриті кримінальні провадження за ст.309, ст.310 та ст.263 Кримінального кодексу України. Наразі працівники поліції встановлюють місцеперебування чоловіка для з’ясування походження вилученої зброї та мети її зберігання. Йому може загрожувати позбавлення волі на строк до 7 років.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Лента новостей

Чем опасно глобальное потепление для Херсонщины?

Из-зa глoбaльнoгo пoтeплeния нaд вceм миpoм нaвиcлa yгpoзa зaтoплeния....

В Херсоне усилили меры безопасности: будут измерять температуру

B cвязи c pacпpocтpaнeниeм кopoнaвиpyca, Дeпapтaмeнт здpaвooxpaнeния XOГA иницииpyeт...

Херсонский журналист написал заявление в СБУ по факту взлома аккаунта в Telegram

Сегодня херсонский журналист, редактор издания «Херсон Newscity» Константин Рыженко...

Херсонские медики вышли на акцию протеста

У yкpaинcкиx мeдикoв лoпнyлo тepпeниe. Oни нe coглacны c...