На Херсонщині з’явиться пляж для осіб з особливими потребами

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

В Україні стартував масштабний конкурс під назвою «Неймовірні села України-2019». Всього на конкурс свої бізнес-плани подало 115 сіл зі всієї країни. Попри те, що до фіналу, а отже і до святкового нагородження понад міяц, вже було відібрано ТОП-20, які вразили з першого погляду та варті уваги кожного.

Так, в умовний перелік найкращих увійшло і селище Щасливцеве, що на Херсонщині. Наразі ще триває голосування, але проект вже отримав 1,5 тисяч глядацьких симпатій та 76 балів. Така активність дозволила опинитися курортному містечку на сьомій позиції.

Згідно з бізнес-плановою документацією, у селищі бажають удосконалити пляжі для людей з особливими потребами. Планується, що на реалізацію проекту потрібно витратити близько 127 тисяч гривень. За ці кошти придбають пляжну коляску для купання, пляжну доріжку з дерева, а також переодягальні, пристосовані під потреби людей з інвалідністю на візках.

Варто зазначити, що онлайн-голосування триватиме до 17 липня. Таким чином визначиться 10 півфіналістів конкурсу. А з 18 липня по 31 липня члени Експертної ради відберуть 5 фіналістів, які пройдуть в III етап конкурсу — фінал.

Источник

Лента новостей

В Херсоне собрался очередной митинг

Ceгoдня вoзлe Xepcoнcкoй oблacтнoй гocyдapcтвeннoй aдминиcтpaции cocтoялcя митинг пpoтecтa...

8 марта всё-таки будет полноценный выходной

Пocледние неcкoлькo лет в украинcкoм правительcтве гoвoрили oб oтмене...

На Херсонщине массово умирают птицы

14 мeшкoв c дoxлыми гpaчaми были пepeдaны нa экcпepтизy...

В Херсоне размещение летних площадок по схеме нереально

Heдaвнo cooбщaлocь o плaнax xepcoнcкиx влacтeй paзpaбoтaть в нынeшнeм...