Херсонщину з офіційним візитом відвідала кандидат у депутати ВР Еміне Джапарова

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Вчора Херсонщину відвідала  кандидат у депутати ВР від політичної партії «Украінска стратегія Гройсмана» Еміне Джапарова.

За словами Еміне Джапарової головна місія візиту на Херсонщину – розповісти, яку основну діяльність виконує в новоствореній політичній партії Володимира Гройсмана, яка візія цієї політсили.  Сподівається, що ті питання, які вона виконує сьогодні, на позиції першого заступника міністра інформаційної політики, буде вести і як народний депутат України.

Хочему звернути вашу увагу, що у сферу її компетенції відноситься питання реінтеграції тимчасово окупованих територій України, адвокація теми Криму і Донбасу на міжнародній арені і захист громадян України – «Бранців Кремля». Зокрема, було розроблено і затверджено КМІ дві Стратегії інформаційної реінтеграції Донецької та Луганської областей, а також Криму.

Разом з тим, вона відповідає за питання європейської інтеграції відповідно до компетенції, активно просуваючи європейські цінності як змістовне наповнення зовнішньополітичного курсу.

Під час прес-конференції , звісно ж, підіймалися такі резонансні на сьогодні проблеми окупованих територій.

Окупований Крим, Донбас, інформаційна деінтеграція цих територій, системний захист «Бранців Кримля» та їх родин, фінансова підтримка – за словами Еміне Джапарової, ці питання, їх політична сила, буде розглядати та вирішувати першочергово. На сьогодні близько 70 громадян України, які проживають на окупованій території,  отримали від Уряду одноразову грошову допомогу в розмірі 100 тисяч гривень,  що є позитивною ознакою, але ця робота, за словами Еміне Джапарової , має бути системною і можливо це тільки через парламентське регулювання.

На прес-конференції також була присутня дружина Едема Бекірова, який сьогодні, абсолютно безпідставно знаходиться за гратами у СІЗО і стан здоров’я, якого, наразі, бентежить багатьох українців. Як відмітила  Еміне Джапарова, на сьогоднішній день, політична партія Володимира Гройсмана б’є на спалах, закликаючи вирішувати цю проблему не тільки на національному рівні, а й на міжнародному, залучаючи  європейські країни.

Крім того, під час прес-конференції , було піднято питання  рівеня інформаційної пропаганди, яка особливо відчувається в нашому регіоні. Сьогодні незаконно російська федерація використовує 503 телевізійні радіочастоти.   За словами Джапарової, за останні роки українська влада зробила багато в протистоянні з агресором. Зокрема, в селищі Чонгар була встановлена вишка для мовлення на територію окупованого Криму. Йде телевізійне та радіо мовлення. Але цього мало, так як російські окупанти активно використовують технічні засоби для глушіння українського мовлення на півострів.

При цьому заступник міністра зазначила, що українська влада також технічно бориться з мовленням російських ЗМІ на прикордонну територію. Зокрема вже найближчим часом в Херсонській обалсті будуть встановлені додатково два передавачі для глушіння мовлення окупантів.

Також під час візиту Еміне Джапарова завітала на телеканал “Херсон плюс”. Детальне інтерв’ю дивіться у відео:

Лента новостей

За привласнення коштів громадян працівниці поштового відділення Херсонщини загрожує ув’язнення

Херсoнськoю oкружнoю прoкурaтурoю дo Херсoнськoгo міськoгo суду спрямoвaнo oбвинувaльний...

В Херсоне пересмотрели налоговую ставку на жилую недвижимость

В гoрoдскoм сoвете нa кoмиссии пo кoммунaльнoй сoбственнoсти рaссмaтривaли...

Молодь Херсонщини долучається до лав податківців

Рaдo вітaємo перемoжців кoнкурсу нa зaміщення вaкaнтних пoсaд, який...

В Генічеському районі поліцейські виявили конопляний посів

Вчoрa, 9 червня, в рaмкaх відпрaцювaння «МAК-2021» дільничний oфіцер...

Прокуратура повернула державі земельні ділянки вартістю понад 87 млн грн

Суд aпеляційнoї інстaнції визнaв oбґрунтoвaними вимoги прoкурaтури дo кoмунaльнoгo...