У Херсоні затримано озброєну банду наркоторговців

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

За процесуального керівництва прокуратури Херсонської області  ГУНП  в області в ході розслідування кримінального провадження, пов’язаного з незаконним збутом наркотичних речовин, викрито групу з числа мешканців Херсона, які організували виготовлення та збут на території міста і області особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин.

У ході обшуків, проведених за місцем проживання фігурантів, виявлено велику кількість підготовлених для продажу психотропних речовин, синтетичних сумішей для паління, реагентів для їх виготовлення, а також незареєстровану вогнепальну зброю та мобільні телефони з сімкартками, які використовувались для збуту наркотиків.

Після завершення комплексу первинних слідчих дій буде вирішено питання про затримання причетних до незаконного обігу наркотичних засобів осіб у порядку ст. 208 КПК України, оголошення їм про підозру за відповідними статтями КК України та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Вилучені речовини та вогнепальна зброя направлені на дослідження до експертної установи.

Лента новостей

Деклараційну кампанію продовжено до 01 липня 2020 року

Bідпoвіднo дo Зaкoнy Укpaїни від 17.03.2020 №533-IX «Пpo внeceння...

Для споживачів «Херсонтеплоенерго» знизився тариф на опалення

MKП «Xepcoнтeплoeнepгo» нa викoнaння yмoв пocтaнoви Kaбінeтy Mініcтpів Укpaїни...