Херсонські чиновники розглянули пропозицію НЕФКО з енергоефективності вуличного освітлення

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Експерти CES презентували сьогодні міському голові Володимиру Миколаєнку та його першому заступнику Ігорю Козакову техніко-економічне обгрунтування щодо підвищення енергоефективності в громадських будівлях міської клінічної лікарні ім.О.С.Лучанського та  вуличного освітлення у Херсоні.

Нагадаємо, проект впроваджується Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО, компанією-консультантом Clean Energy Solution (CES), Херсонською міською радою та передбачає:

– реконструкцію вуличного освітлення із застосуванням LED-світильників та встановлення нових блоків управління розподільчими пунктами керування освітленням із дистанційним управлінням із центрального диспетчерського пункту та передачею даних;

– термомодернізацію будівель із реконстрцкцією системи опалення лікарні ім.О.С.Лучанського (головного корпусу, поліклініки №1, дитячої поліклініки та пологового відділення).

Так, за словами експертів, був проведений соціально-економічний аналіз, здійснені розрахунки щодо заходів енергоефективності, обстежені об’єкти (вулиці та будівлі лікарні).

У результаті дійшли висновків, що термомодернізація буде проведена на 4-х будівлях лікарні, про яку йшла мова вище. Саме вони, за інформацією CES та НЕФКО, покривають 80% усієї енергоефективності лікарні.Такі заходи потребують 4,2 млн євро, а термін окупності складає 10,5 років. За інформацією CES, це дасть можливість зекономити до 46% енергоспоживання.

 

Стосовно ж вуличного освітлення заступник керівника проекту Златко Бачеліч повідомив, що загалом було обстежено 350 вулиць міста загальною протяжністю 241 км та 9,5 тис. світильників. У результаті зупинилися на 84 пріоритетних вулицях, де планують замінити майже 5 тис. світильників на LED-світлоточки.

 

“Такі розрахунки обумовлені тим, що саме на цих вулицях зосереджена більша кількість навчальних закладів, тут проходить 29 автобусних та 7 тролейбусних маршрутів”, – додав експерт.

Вартість цього напрямку проекту складає 2,7 млн євро. Загальний же бюджет складає 6,9 млн євро, із яких грантових коштів – близько 1 млн євро, місцевих коштів – 1 млн євро, кредит НЕФКО – близько 5-ти млн євро.

У свою чергу, міський голова Володимир Миколаєнко подякував НЕФКО та CES за пророблену роботу: “Тепер завдання №1 – донести важливість цих соціальних проектів до депутатського корпусу. Хотілося б, щоб у жовтні цього року ми уже вийшли на підписання угоди з НЕФКО та перейшли безпосередньо до впровадження”.

 

Лента новостей

Во всех ключевых партиях Херсона оказались люди Сальдо

Как-то один знакомый предприниматель сказал мне про политику такую...

Нe имeю ни мaлeйшeгo coмнeния в пoбeдe “ОП-ЗЖ” нa этиx выбopax вo вcex coвeтax Xepcoнщины, – Егор Устинов

Глава херсонской областной организации партии "ОП-ЗЖ" Егор Устинов заявил,...

Егор Устинов стал кандидатом в депутаты Херсонского областного совета от “ОП-ЗЖ”

Руководитель КП "Херсонэлектротранс" Егор Устинов стал кандидатом в депутаты...

В Херсоне Егор Устинов рассказал о представлении команды “ОП-ЗЖ”

Директор КП "Херсонэлектротранс" Егор Устинов рассказал о встрече членов...

Полиция Херсонской области разыскивает пропавшего малолетнего ребёнка

На Херсонщине Белозерское отделение полиции разыскивает без вести пропавшую 13-летнюю Хлыбову Екатерину...