На чорноморському узбережжі Херсонщини харчові отруєння набувають масового характеру

З курортного селища Лазурного до районної лікарні Скадовська у стані середньої важкості шпиталізували чотирнадцять хлопців та дівчат з діагнозом харчова інтоксикація.

Це була група юних спортсменів віком від восьми до тринадцяти років з міста Шостка Сумської області, котрі відпочивали в одній з місцевих оздоровниць. Насправді занедужало шістнадцять дітей і підлітків, але двом шпиталізації не знадобилася. Нині оздоровчий табір перевіряють, але є підстави вважати, що причина – не в тамтешніх негараздах. Адже тамтешню їдальню відвідувало 142 відпочивальника, а отруїлися тільки сумчани. Чому?

Як повідомили автору цих рядків у державній установі «Лабораторний центр Херсонщини», напередодні отруєння саме ця група організовано вирушила на прибережний ринок, де пригощалася молочним коктейлем. Там і треба шукати джерело інфекції. До згаданих пошуків, до речі, долучилися й правоохоронці: у Скадовському відділі Національної поліції вже почали кримінальне провадження за статтею 137 КК України (неналежне виконання обов’язків з охорони життя та здоров’я дітей).  І прикметно, що про надзвичайну подію громадськість дізналася не з повідомлення Головного управління Держпродспоживслужби, яка має контролювати безпеку харчових продуктів, а за інформацією відділу комунікацій Головного управління Національної поліції Херсонщини.

Групове отруєння, поза всяким сумнівом, річ неприємна. Але найгірше те, що воно – вже не перше. До того у Голопристанську райлікарню доправили вісімнадцять відпочивальників (дітей та дорослих), котрі мали необережність поласувати вареною креветкою, мідіями та рапанами в кіосках на набережній селища Залізний Порт. Потім провели перевірку, і з’ясували: власниця кіосків зберігала «смаколики» в неналежних умовах, а на морепродукти не було жодних документів. І погодьтеся, що один випадок – прикрість, а два – то вже тенденція. І загрозлива. Адже Головне управління Держпродспоживслужби у Херсонській області регулярно «згодовує» нам звіти про рейди та перевірки, і показує, що справно контролює ситуацію. А як доходить до визначення причин харчових отруєнь, то щоразу виявляється, що шкідливим для здоров’я фастфудом на курортному узбережжі як торгували, так і торгують І псують при цьому не тільки шлунки гостей, а й туристичний імідж краю, його інвестиційну привабливість. Просто настогидло бачити, як пляжами вештаються «коробейники» з пластиковими відрами, торгуючи на сорокоградусній спеці тією ж вареною креветкою, пахлавою, пиріжками, які їстівними можуть вважатися лише умовно. І ніхто їх не зупиняє, і сумнівне їдло не вилучає.

Тому постає логічне питання: а навіщо нам такі чиновники, котрі лише проїдають гроші платників податків, але не докладають зусиль, аби ті почувалися в безпеці навіть під час перекусу. І чи не час новій владі в Україні подумати над повною заміною керівництва Головного управління Держпродспоживслужби Херсонщини, аби воно, нарешті, почало виконувати свої прямі обов’язки? Чи не так, пане голово Херсонської ОДА Юрій Гусєв?

Джерело