З початку року громадяни Херсонщини задекларували 308 мільйонів гривень статків

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

З початку року 9280 громадян Херсонської області вже подали декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2019 році. Сума задекларованого доходу становить 308 млн. гривень. Херсонці самостійно нарахували податкових зобов’язань з ПДФО на 14 млн. гривень та 1,8 млн. гривень військового збору.

Найбільш активно декларують доходи фермери, що отримані від реалізації вирощеної сільгосппродукції – 6281 декларації на суму 29,6 млн. гривень, ще 240 херсонців задекларували дохід у вигляді спадщини на суму 49 млн. гривень. Про реалізацію нерухомого або рухомого майна на 10,5 млн. гривень повідомили 67 декларантів.

Станом на 15.04.2020 минулорічні доходи понад 1 млн. гривень задекларували 23 фізичні особи. Декларанти – мільйонери вказали доходи у сумі 207,6 млн. гривень.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua або через офіційний вебпортал ДПС.

Податкова служба запровадила власну серію відеоуроків, у яких роз’яснює, як правильно користуватися електронними сервісами, детальніше за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCvdcv-7iVw7IGL0uFa_6Uaw.

Нагадаємо: деклараційну кампанію доходів громадян продовжено до 1 липня 2020 року.

Лента новостей

На Херсонщине в результате ДТП погиб человек

На трассе близ села Ковыльное, Новотроицкого района Херсонской области...

На Херсонщине пьяный мужчина пришел в аптеку с гранатой

В Олешковское отделение полиции позвонила работник аптеки, которая сообщила...

Херсонцы засняли на видео потоп в поезде Апостолово-Херсон

На Херсонщине 30 июня прошел сильный ливень, который сполна...