fbpx

У херсонському університеті реалізують європейську програму обміну студентів та викладачів

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

У ХДУ планують продовжувати реалізовувати програму Erasmus+

Протягом багатьох років у Херсонському державному університеті реалізовується програма Erasmus+. Програма підтримує проєкти співпраці, партнерства та мобільності у сфері освіти та професійної підготовки між державами. У 2014 році Європейський Союз започаткував дану ініціативу, яка була розрахована до 2020 року. Нещодавно стало відомо, що фінансування цієї програми було продовжено до 2027.

У Херсонському державному університеті програма Erasmus+ реалізовується спільно з декількома європейськими вишами – Університет імені Адама Міцкевича (Познань, Польща), Університет Альпен-Адрія (Клагенфурт, Австрія), Університет Отто Фрідріха (Бамберг, Німеччина).

Програма передбачає декілька напрямів. Ключовими є здійснення академічної мобільності, втілення проєктів співпраці, підтримка реформ, спорт та Жан Моне. Фахівець І категорії відділу міжнародних ініціатив та проєктної діяльності ХДУ Євгеній Бобров розповідає, що наш університет бере активну участь у таких напрямах як академічна мобільність, проєктна робота та Жан Моне.

Учасниками програми можуть стати не лише студенти та випускники, а й викладачі університету. 6 студентів та 5 викладачів Херсонського державного університету отримали успішний досвід участі у програмі Erasmus +. А міжнародний досвід — це завжди нові знання, незабутні враження та великі перспективи в плані особистісного та професійного розвитку.

Євгеній Бобров розповів про декілька масштабних проєктів, у яких брав участь наш освітній заклад. Зокрема, це «Network of competence centres for the development of cruise tourism in the Black Sea Region» — «CruiseT» («Мережа центрів компетенції для розвитку круїзного туризму в Чорноморському регіоні») (2013 — 2017 рр.). За результатами проєкту прискорено та розширено співробітництво між вищими навчальними закладами, компаніями, асоціаціями та органами громадського управління в галузі туризму в Грузії та Україні. Створено коопераційну мережу та 2 регіональні компетентні центри для розвитку круїзного туризму в Чорноморському регіоні (в Батумі та Одесі).

Останній знаковий проєкт, у рамках програми Erasmus+, виграв факультет комп’ютерних наук, фізики та математики ХДУ. Це проєкт МASTIS «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» (2015-2018 рр.). Як результат – відкрита спеціальність «Інформаційні системи та технології». До того ж, що відкриття у 2019 році Лабораторії криптоекономіки – це також результат міжнародного проєкту.

Херсонський державний університет має намір продовжувати реалізовувати міжнародну програму Erasmus+.

«Ми плануємо й надалі співпрацювати з європейськими університетами, спільно з ними подавати нові проєктні заявки, задля реалізації академічної мобільністі», — зазначає Євгеній Бобров.

Лента новостей

В Херсоне планируют сократить количество рекламных конструкций

Сегодня во время заседания архитектурной комиссии депутаты рассмотрели 54...

Цього року 7903 жителі Херсонської громади отримали власний податковий номер

Пoвний спектр aдміністрaтивних, кoнсультaційних тa інфoрмaційних пoслуг плaтники мoжуть...

Триває реконструкція міжнародного аеропорту “Херсон”

У Міжнaрoдний aерoпoрт “Херсoн”, прoдoвжується рекoнструкція злітнo-пoсaдкoвoї смуги в...

В Олешках виявили нелегальну АЗС

Фaхівці Гoлoвнoгo упрaвління ДПС у Херсoнській oблaсті, Автoнoмній Республіці...

Понад 4 млн водних біоресурсів вселено в водойми Херсонської області

Пoпoвнення пoпуляцій вoдних біoресурсів є стрaтегічнo вaжливим для рибнoгo...