«Карантинними преференціями» скористалися 363 «сплячі» бізнесмени Херсонщини

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

За інформацією управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, станом на 10.03.2021 по 363 «сплячих» фізичних особах – підприємцях Херсонщини списано заборгованість з єдиного соціального внеску на загальну суму 9,5 млн гривень.

Крім цього, 7 суб’єктам господарювання будуть прощені фінансові санкції (штрафи та пені) на загальну суму 347,3 тис. гривень. Для цього зазначені бізнесмени погасили основну суму податкового боргу загалом на 1,8  млн гривень, що виник станом на 1 листопада 2020 року, своєчасно сплачують поточні податкові зобов’язання та до 1 березня 2021 року подали відповідну заяву.

Додатково інформуємо, що процедури списання сум недоїмки з єдиного внеску, а також штрафів і пені, встановлені Законом України від 4 грудня 2020 року № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Лента новостей

На Херсонщині кіберфахівці СБУ спільно з американцями затримали хакера

Кіберфaхівці СБУ, спільнo з aмерикaнськими прaвooхoрoнними oргaнaми, зaблoкувaли нa...

Херсонці сплатили майже 84 млн гривень військового збору

Зa дaними Гoлoвнoгo упрaвління ДПС у Херсoнській oблaсті, Aвтoнoмній...