Махінація із землею – на Херсонщині судитимуть держреєстратора

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно державного реєстратора за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 365-2, ч. 2 ст. 358 КК України.

Досудовим розслідуванням установлено, що державний реєстратор, зловживаючи своїми повноваженнями, здійснив реєстрацію права власності на земельну ділянку за фізичною особою шляхом внесення неправдивих відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та видав завідомо неправдивий офіційний документ – свідоцтво про право власності. При цьому обвинувачений знав, що земля належить іншій особі.

Наразі слідство у вказаному провадженні завершено. Обвинувальний акт скеровано до Голопристанського районного суду для розгляду по суті.

За вчинене обвинуваченому загрожує позбавлення волі строком до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до десяти років.

Лента новостей

Бiблioтeкa Xepcoнcькoгo дepжунiвepcитeту пoпoвнилacя нoвим унiкaльним видaнням

Пepшe укpаїнськe видання книги бpитанської письмeнницi Teсси Уeст «Цeй...

На сервіс «Пульс» звернулись 37 платників Херсонщини

Прoтягoм січня - березня 2021 рoку нa сервіс Держaвнoї...