Сесію міськради вдруге перенесли: «Депутати гальмують прийняття рішень»

В міській раді продовжили позачергове засідання сесії, яке минулого разу так і не змогли закінчити на протязі трьох годин після початку роботи. Деякі депутати затягували розгляд питань, посилаючись на порушення регламенту і тому подібне.
Таке відношення до роботи народні обранці, представники бізнесу, розцінили як марне, непродуктивне марнування часу.

Зокрема, з цього приводу, депутат від партії «Нам тут жити» Іван Бебко виступив з промовою, де наголосив, що із 54 депутатів, тільки 13 мають політичний досвід, і саме вони мали б показувати приклад як продуктивно працювати. Натомість, деякі з них, навпаки, саботують роботу та витрачають час, відведений на виступ, на спам, жарти й тролінг.

Також Іван Якович зазначив: «Наш час, і мій особисто, вартує грошей. Тому, заради поваги один до одного, я буду пропонувати зміни до регламенту: одне сесійне питання – один виступ одного депутата.

Деякі депутати гальмують процес прийняття рішень своїм якісним знанням регламенту ради та вимогам його виконувати. Там кома, там крапка, там якісь процедурні порушення. Хіба вам, обранцям нашої громади, більше важлива форма, аніж суть?

Нагадаю, саме по закону робляться найстрашніші злочини проти людства. Голодомор, мільйони розстріляних українців — все було по закону. Я не закликаю не дотримуватись законів, я закликаю всіх вас думати про справедливість.

Уявіть собі, що місто – це ваша мала дитина, яка захворіла, а лікар в лікарні вам каже «Чекайте, вас оформили не правильно, треба по процедурі, йдіть на перший поверх оформлюйтесь правильно, тут кома не там. А потім ми будемо голосувати, що з вами робити».

Сподобалось? Все ж по регламенту.

Або ще приклад: по процедурі і закону треба оголошувати тендери на ті чи інші покупки, чи роботи. Наразі вже треба косити траву. А тендер через місяць закінчиться. Що тоді будемо косити? Бур’яни і сухостій? В мене особисто рішення є, але ж воно порушує регламент. Я закликаю всіх розставити пріоритети: спочатку ефективна робота та конструктивні рішення, а потім процедурні формальності».

В своїй промові Бебко наголосив, що деяким депутатам важливіші лаври слави. Вони перетягують ковдру на себе, критикують гарні пропозиції депутатів інших партій, міського голови, аби тільки слава нікому не дісталась.

«І наостанок, дуже важливо. Деякі депутати і чиновники міськради мабуть принципово, не говорять українською мовою, хоча затверджений нами же регламент ради у статті №11 , та й закон України визначає лише одну мову роботи ради – українську. Я не вірю, що в цій залі є хоч одна людина, яка, прошу пробачення , настільки «дебільна», що не здатна розмовляти українською мовою.

Думаю додатковою мотивацією всім нам без винятку, дружно, розмовляти українською, повинно бути те, що за 117 км від нашого міста стоїть російська армія, наш злісний  ворог, який тільки і чекає, щоб прийти і врятувати  російськомовне населення від мирного життя. Пропоную подавати приклад поваги до своєї країни, турботи за  громадян міста, розмовляти в цій залі  виключно українською, бо якщо не депутати, влада, то хто тоді,» — завершив Бебко.