У Скадовському районі дільничні поліцейські виявили теплиці із саджанцями конопель

В одному з сіл Скадовського району дільничні офіцери поліції в рамках відкритих кримінальних проваджень за ч.2 ст.309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України, провели санкціоновані обшуки на території двох домоволодінь місцевих жителів. У теплицях правоохоронці виявили 80 саджанців конопель зі слідами догляду та обробки, які були висаджені серед інших саджанців овочів.

Обидва власники домоволодінь раніше до кримінальної відповідальності не притягалися. Чоловіки пояснили, що кущі конопель висадили винятково для власних господарських потреб. Під час подальшого обшуку в будинках поліцейські виявили канабіс у паперових згортках, а також висушені кущі конопель.

Усе вилучене направлено на експертизу. Вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень за ст.310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Херсонської області