Податківці Херсонщини стягнули з боржників понад 8 мільйонів гривень

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

За квітень 2021 року фахівці Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі забезпечили погашення понад 8 млн гривень податкової заборгованості до державного бюджету.

Як зазначає начальник управління по роботі з податковим боргом відомства Ольга Журковська, спеціалістами здійснюється низка заходів щодо погашення податкового боргу, зокрема, за перший квартал 2021 року: боржникам надіслано 1020 податкових вимог та рішень про опис майна в податкову заставу; складено 133 акти опису майна в податкову заставу на загальну суму 3,7 млрд гривень; направлено 44 позовні заяви щодо стягнення коштів з рахунків платника податків у банках на суму 26 млн гривень, із яких вже задоволено 19 позовів на суму 6,2 млн гривень; до банківських установ надіслано 454 інкасових доручення.

Нагадаємо, що на вебпорталі ДПС працює електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера». Для перевірки інформації щодо наявності податкового боргу у платника податків (свого або бізнес – партнера) необхідно ввести його код ЄДРПОУ або точну назву. Після цього система здійснить пошук по ряду баз даних і повідомить про результати пошуку.

Громадянин, який не є суб’єктом господарювання, за наявності електронного цифрового підпису, може отримати інформацію про наявність (відсутність) податкового боргу у режимі «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини сервісу «Електронний кабінет».

Лента новостей

За привласнення коштів громадян працівниці поштового відділення Херсонщини загрожує ув’язнення

Херсoнськoю oкружнoю прoкурaтурoю дo Херсoнськoгo міськoгo суду спрямoвaнo oбвинувaльний...

В Херсоне пересмотрели налоговую ставку на жилую недвижимость

В гoрoдскoм сoвете нa кoмиссии пo кoммунaльнoй сoбственнoсти рaссмaтривaли...

Молодь Херсонщини долучається до лав податківців

Рaдo вітaємo перемoжців кoнкурсу нa зaміщення вaкaнтних пoсaд, який...

В Генічеському районі поліцейські виявили конопляний посів

Вчoрa, 9 червня, в рaмкaх відпрaцювaння «МAК-2021» дільничний oфіцер...

Прокуратура повернула державі земельні ділянки вартістю понад 87 млн грн

Суд aпеляційнoї інстaнції визнaв oбґрунтoвaними вимoги прoкурaтури дo кoмунaльнoгo...