Землю на узбережжі хочуть відібрати у студентів та викладачів державного університету

Відтяпати ласий шматок земельного пирога в державного вузу нейметься пронирливим ділкам.

Ця група бізнесменів вибудувала в пляжів в селищі Лазурному кафе і будиночки. Вони проходять на земельній ділянці, який ще в 1965 році відкрили під спортивно-оздоровчий табір «Буревісник».

Однак Лазурненська селищна рада примудрилася укласти з підприємцями угоду оренди тієї землі, якою не має права розпоряджатися. І університет змушений з ними судиться, доводячи, що ці угоди незаконні. За півтора десятка років дійшли до Верховного Суду України, який прийняв рішення на користь ХДУ. Але його «за нововиявленими обставинами»  скасував … Скадовський райсуд.

A тепер двоє власників будиночків взагалі звернулися в той же райсуд c позовами прo визнання права постійного користування землею Херсонським державним університетом недійсним. Причому не тільки тими ділянками, під якими знаходяться їх «халабуди», a всією землею, де стоїть здравниця для студентів і викладачів.

Нагадаємо: СОТ «Буревісник» знаходиться на цьому місці 56 років, а термін позовної давності по таких спорах становить всього три роки. Однак, це зовсім не заважає Скадовським вершителям правосуддя приймати такі чудові позови до розгляду, і виносити по них якісь «шибко правові» рішення. То чого чекати далі від районного суду: визнання існування університету незаконним? Або відразу Міністерство освіти України скасують?

Джерело